نکات مورد نیاز برای پیشرفت یک اپلیکیشن

نکات مورد نیاز برای پیشرفت یک اپلیکیشن

علیرضا امیری ۹۷/۰۹/۲۷ 251 بازدید

تصویر نکات کاربردی نصب تضمینی

پیشرفت یک اپلیکیشن به چه نکاتی وابسته است؟

در این مطلب به روش های رشد اپلیکیشن خواهیم پرداخت همچنین به خرید نصب تضمینی اپلیکیشن خواهیم پرداخت و نقاط قوت و ضعف این روش را زیر ذره بین خواهیم برد. امروزه در دنیایی زندگی می‌کنیم که اپلیکیشن ها جز جدانشدنی آن می باشند که با انجام بسیاری از وظایف انسانی زندگی را برای ما بسیار ساده کرده اند. با ورود برخی از اپلیکیشن‌های پول ساز به ایران نگاه‌ها به این علم تغییر کرد و بسیاری از مهندسین کامپیوتر و فضای مجازی به دنبال کسب درآمد از طریق ساخت و طراحی اپلیکیشن‌های متعدد افتادند که در این بین نیز برخی ها موفق و برخی متحمل شکست شدند.

اما دلیل اصلی عدم موفقیت برخی از اپلیکیشن‌ها داخلی چیست؟

به جرات می‌توان گفت مهمترین علت عدم موفقیت بسیاری از اپلیکیشن‌ها داخلی عدم داشتن آگاهی کامل و دقیق در ارتباط با نکات لازم جهت رشد و پیشرفت اپلیکیشن می‌باشد که در این مطلب که توسط سایت نصب تضمینی تدوین شده است به آن خواهیم پرداخت پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

ویژگی های مورد نیاز برای به ثمر رسیدن یک اپلیکیشن :

استفاده از آیکون متناسب و حرفه ای:

یکی از مهمترین ویژگی‌های یک اپلیکیشن موفق که رشد اپلیکیشن می‌شود داشتن یک آیکون زیبا، مدرن و حرفه‌ای می‌باشد به طوری که کاربران با اولین مشاهده‌ی این آیکون برای همیشه آن را در خاطر خود داشته باشند.

 

استفاده از اسکرین شات های حرفه ای برای رشد اپلیکیشن :

دومین ویژگی مهم برای پیشرفت یک اپلیکیشن استفاده از شات‌های حرفه‌ای و حتی سه بعدی با استفاده از نرم افزارهایی نظیر فتوشاب می‌باشد. البته شایان ذکر است تنها استفاده از دو تصویر همراه با نوشته‌ی تاثیر گذار برای جلب نظر کاربران کافیست.

 

ثبت سفارش نصب تضمینی از سایت های معتبر:

میزان رشد اپلیکیشن و نصب یک اپلیکیشن نشان دهنده‌ی اعتبار آن اپلیکیشن می‌باشد و تمامی اپلیکیشن بعد از جذب یک حداقل میزان نصب و جمع آوری اعتبار لازمه، به راحتی وارد بازار رقابت شده و میزان نصب بیشتری را مال خود کنند. از این رو برای جلوگیری از صرف وقت می‌توانید میزان ابتدایی نصب خود را از سایت نصب تضمینی خریداری کنید و اعتبار اولیه‌ی خود را هرچه سریع تر بدست آورید.

 

عوامل موثر بر قیمت نصب تضمینی اپلیکیشن :

قیمت نصب تضمینی اپلیکیشن به عواملی به شرح زیر بستگی دارد:

  • دسترسی‌های اپلیکیشن
  • موضوع اپلیکیشن
  • حجم اپلیکیشن

 

جهت کسب مشاوره‌ی رایگان و ثبت سفارش ار راه‌های ارتباطی استفاده کنید.

همچنین می‌توانید این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی زیر با دیگران به اشتراک بگذارید.